Uniwersytet Otwarty UAM - przyjmowanie zgłoszeń na trymestr wiosenny do 23 stycznia

w Uniwersytecie Otwartym UAM w przyszłym tygodniu rozpoczną się zajęcia trymestru zimowego Uruchomimy ponad 50 kursów (rekord w naszej historii) dla ponad 800 słuchaczy. Jesteśmy przekonani, że ten dobry wynik jest rezultatem m.in. Państwa zaangażowania w nasz projekt. Do tej pory uczestniczyło w nim blisko sześciuset wykładowców z UAM. Wszystkim Państwu dziękujemy za podjęcie trudu przygotowania i prowadzenia zajęć.

Przystępujemy do organizacji ostatniego w tym roku akademickim, trymestru wiosennego. Zwracamy się więc ponownie do Państwa z prośbą o pomoc w przygotowaniu oferty programowej

Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji kursów do 23 stycznia (rurek@amu.edu.pl oraz uo@amu.edu.pl). Nowa oferta zostanie przedstawiona na stronie internetowej UO UAM 24 lutego. Kursy nasze mogą być prowadzone zarówno w trybie zdalnym, jak i stacjonarnym. Trymestr wiosenny rozpocznie się po 27 marca 2023 roku.

Przypominam, że wykładowy za prowadzenie zajęć otrzymują wynagrodzenie. Od nowego roku akademickiego wprowadziliśmy nowe stawki. Samodzielny pracownik otrzyma 115 zł za 45 minut zajęć, adiunkt i osoba z tytułem doktora 95 zł, pozostałe osoby w tym doktoranci 75 zł.

Gorąco zachęcamy do dalszej współpracy z Uniwersytetem Otwartym.

instrukcja_UO_popr 2019 2020_Michał Rurek 5.pdf 13.01.2023 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF instrukcja_UO_popr 2019 2020_Michał Rurek 5.pdf(836.0 KB)
formularz zgloszeniowy 2019-20_Michał Rurek 5.docx 13.01.2023 Rafał Bajaczyk
DOCX