Academic Research: Tools, Techniques, Strategies

Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie “Academic Research: Tools, Techniques, Strategies” z naukowcem ze Stanów Zjednoczonych – Johnem Patrickiem Higginsem (absolwentem prestiżowego George Mason University).

W toku kursu:

• Osiągniesz dogłębne zrozumienie procesu badań akademickich od początku do końca.
  • Opanujesz najważniejsze narzędzia i techniki badawcze.
  • Dowiesz się, jak efektywnie organizować badania i wypracujesz własny styl badawczy.
  • Dowiesz się, jak budować (anglojęzyczne) argumenty naukowe i popierać je dowodami.
  • Poznasz różne typy wyszukiwarek i trików ułatwiających skuteczne wyszukiwanie źródeł.
  • Dowiesz się jak prawidłowo wykorzystać w swojej pracy naukowej ChatGPT.

Damy Ci też szansę na przećwiczenie swoich umiejętności w praktyce! Jeśli zechcesz, to zaangażujemy Cię w przydatne ćwiczenia praktyczne.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy ambitnych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Termin kursu: 2-3 czerwca 2023 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w sobotę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 25 maja 2023. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/5QjSCAnkw