Odznaka Jakości kształcenia nauczycieli na Wydziale Biologii UAM

Zajęcia "STEAM i TiK w projektach międzynarodowych na lekcjach", który prof. Marlena Lembicz współprowadzi z Panem Tomaszem Ordzą na kierunku nauczanie biologii i przyrody, po raz drugi otrzymały Odznakę Jakości kształcenia nauczycieli.
W tym roku w ramach zajęć studentki przygotowały i zrealizowały w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce projekty pod hasłem - Rzeki Planety.

Zgodnie z informacją otrzymaną z Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (Narodowej Agencji Programu Erasmus +): The national label for “eTwinning for future teachers” which acknowledges the work that you have completed with your student teachers. This label showcases the dedication of your institution to preparing future teachers in regard to implementing eTwinning.