Międzywydziałowe Rozgrywki Sportowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Szanowni Państwo, Studenci i Pracownicy Wydziału Biologii,

gorąco zachęcam do udziału w Międzywydziałowych Rozgrywkach Sportowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i zdobywania punktów dla Wydziału.
Jest to cykl turniejów z różnych dyscyplin sportowych rozgrywanych podczas roku akademickiego, zakończonych głównym turniejem Finałowym odbywającym się w ramach tradycyjnego Dnia Sportu na naszym Uniwersytecie. Ideą tych rozgrywek jest aktywizacja szerszego grona studentów, pracowników oraz zwiększenie ich identyfikacji z Wydziałem, Uczelnią oraz integracja naszej społeczności akademickiej. Organizacja Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM odbywa się przy współpracy i pomocy Samorządu Studentów UAM.

Do realizacji tego przedsięwzięcia stworzono specjalną stronę internetową:

Nawiązano również współpracę z Radiem Meteor, które objęło patronat medialny nad rozgrywkami. Wspólnie organizowane są turnieje e-sportowe, które są relacjonowane na żywo.

Małgorzata Garnczarska