Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2023

Departament Edukacji i Nauki serdecznie zaprasza do składania wniosków o Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2023.

Stypendium w kategorii „Student” ma charakter szczególnego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia gratyfikującego studentów, którzy osiągnęli znaczący sukces związany z nauką. O stypendium mogą ubiegać się studiujący w uczelniach na terenie województwa wielkopolskiego studenci i absolwenci, kończący uczelnię w roku składania wniosku.

Szczegóły na stronie: https://www.umww.pl/stypendia-naukowe-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego

Uwaga:

Na stronie 10 wniosku (punkt 4 – oświadczenie Wnioskodawcy) podpis składa Prorektor prof. dr hab. Joanna Wójcik. Ale zanim wniosek trafi do podpisu Pani Rektor, prosimy aby był zatwierdzony przez Dziekana lub Prodziekana wydziału (poniżej miejsca, gdzie podpisuje się Pani Rektor).

wniosek student - stypendium Marszałka.docx 6.09.2023 Rafał Bajaczyk
DOCX
Pobierz DOCX wniosek student - stypendium Marszałka.docx(34.6 KB)
Stypendium Naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego.pdf 6.09.2023 Rafał Bajaczyk