Data wydarzenia:

Spotkanie online dotyczące przygotowania wniosków ERC

W imieniu Biura ds. Doskonałości Naukowej PAN chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie online dotyczące przygotowania wniosków ERC.

Szkolenie odbędzie się 12 października 2022 r w godzinach 10.00 -12.30 za pośrednictwem platformy Webex.

Spotkanie jest przeznaczone dla naukowców wszystkich dyscyplin, którzy planują aplikować o granty ERC w nadchodzących konkursach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas spotkania:

• przybliżymy cele konkursu ERC oraz rodzaje grantów
  • zostaną omówione kluczowe zagadnienia i wymagania w kontekście przygotowania wniosków ERC
  • o swoich doświadczeniach w pozyskiwaniu grantu opowie laureat konkursu ERC, dr hab. Michał Tomza, prof. UW
  • uczestnicy będą mogli zapoznać się ze skutecznymi strategiami przygotowania wniosków, kryteriami ewaluacji, a także oczekiwaniami ewaluatorów, swoje wskazówki przekaże prof. dr hab. Agnieszka Chacińska, ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w ocenie wniosków o granty ERC.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się przez formularz Google do 11 października 2022 r. do godziny 15.00: link

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru kandydatów na podstawie informacji umieszczonych w formularzu zgłoszeniowym.

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji innym zainteresowanym.

Z poważaniem,

Zespół BDN