Szanowni Państwo, Drodzy Studenci i Doktoranci,
w dniu 19 maja odbędzie się na naszym wydziale dyskusja na temat ekologii, tropików, roli grzybów w delikatnej równowadze życia, zagrożeń związanych z rozbudową miast - i roli człowieka w tym wszystkim.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Małej Auli w Collegium Biologicum w godzinach 11.00-14.00.Zachęcam,
Bożena Sikora
Miejsce na seminarium można zarezerwować pod adresem:- https://rejestracja.festiwal.amu.edu.pl/i/wydarzenia/wydarzenia/szczegoly/642- https://rejestracja.festiwal.amu.edu.pl/i/wydarzenia/wydarzenia/szczegoly/643- https://rejestracja.festiwal.amu.edu.pl/i/wydarzenia/wydarzenia/szczegoly/644
