Data publikacji w serwisie:

Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy do krajów poza Europą w ramach akcji KA171 Erasmus+

Szanowni Państwo,

W obecnym roku akademickim pojawiła się, jednorazowo, dodatkowa i oparta na innych zasadach niż zwykle oferta wyjazdów dla pracowników i studentów w ramach akcji KA171 programu Erasmus+, czyli do krajów pozaeuropejskich.

Jest to oferta przeznaczona dla osób które mają nawiązaną współpracę z konkretnym ośrodkiem naukowym spoza Europy, bez ograniczenia do listy krajów i ośrodków z którymi Wydział ma podpisaną umowę w ramach poszczególnych edycji grantów KA171 na współpracę z krajami spoza Europy. Oferowane tym razem wyjazdy będą się odbywać na podstawie jednorazowych umów ze wskazanymi przez zainteresowanych ośrodkami naukowymi.

Wydział Biologii otrzymał sześć 5-dniowych mobilności dla pracowników oraz dwie 2-5-miesięczne dla studentów (na studia lub staż). Termin realizacji wyjazdów to 30 czerwca 2024 r.

Zainteresowani aplikowaniem o wyjazd proszeni są o przesłanie wypełnionego odpowiedniego formularza: „Zgłoszenie kandydata KA171 Erasmus dodatkowa rekrutacja pracownik” lub „Zgłoszenie kandydata KA171 Erasmus dodatkowa rekrutacja student” (w załączniku) na adres mailowy magher@amu.edu.pl najpóźniej do 15 listopada 2023 r.

Z pozdrowieniami,
Magdalena Herdegen-Radwan
Koordynator Erasmus+ na Wydziale Biologii UAM

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Zgloszenie kandydata KA171 Erasmsu dodatkowa_Magdalena Herdegen-R.docx 5.10.2023 Rafał Bajaczyk
DOCX
Pobierz DOCX Zgloszenie kandydata KA171 Erasmsu dodatkowa_Magdalena Herdegen-R.docx(22.7 KB)