Data publikacji w serwisie:

Zgłoszenia propozycji kursów na Uniwersytet Otwarty UAM - DO 26 CZERWCA b.r. !

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że rozpoczynamy przygotowania do nowego roku akademickiego w Uniwersytecie Otwartym UAM.

Proszę zatem o zgłaszanie tematów zajęć na pierwszy trymestr roku akademickiego 2023/2024 do 26 czerwca. Ofertę musimy przygotować bowiem jeszcze przed wakacjami, opublikowana zostanie we wrześniu. Zajęcia rozpoczną się pod koniec października 2023 roku. Będę Państwu bardzo wdzięczny za opracowanie nowych i ponowienie poprzednio zgłaszanych propozycji kursów.

Przypominam, że autorami kursów mogą być nie tylko osoby zatrudnione na etatach dydaktycznych. Coraz większą grupę naszych wykładowców stanowią doktoranci. Przyjmujemy też zgłoszenia od pracowników emerytowanych oraz osób, które prowadzą zajęcia w naszej uczelni w ramach umowy zlecenia. Wśród wykładowców UO UAM byli też zaproszeni goście, ale pod warunkiem, że zajęcia swoje prowadzili wspólnie z pracownikami naszego Uniwersytetu.

Po epidemii naszym słuchaczom proponujemy kursy realizowane stacjonarnie w budynkach naszej uczelni. Nie rezygnujemy jednak z prowadzenia kursów online.

Prowadzimy cztery rodzaje kursów. Zgodnie z naszym regulaminem liczba uczestników kursu w przypadku:

- wykładu wynosi co najmniej 25 osób,
- ćwiczeń wynosi co najmniej 20 osób
- warsztatów wynosi co najmniej 18 osób,
- laboratoriów wynosi co najmniej 12 osób.

Wykładowcy za prowadzenie zajęć otrzymują wynagrodzenie – podobnie jak rok temu, od nowego roku akademickiego wprowadzamy nowe stawki i wynoszą one odpowiednio: samodzielny pracownik naukowy 120 zł (brutto) za 45 minut zajęć, adiunkt i osoba z tytułem doktora 102 zł, pozostałe osoby w tym doktoranci 82 zł.

Zapraszamy do zgłaszania kursów bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl ORAZ na mój adres mailowy: rurek@amu.edu.pl. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl

Z wyrazami szacunku,

dr hab. Michał Rurek, prof. UAM

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Biologii UAM ds. Uniwersytetu Otwartego

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
instrukcja_UO_popr 2019 2020 (1).pdf 19.06.2023 Rafał Bajaczyk
PDF
Pobierz PDF instrukcja_UO_popr 2019 2020 (1).pdf(836.0 KB)
formularz zgloszeniowy 2019-20 (1).docx 19.06.2023 Rafał Bajaczyk
DOCX
Pobierz DOCX formularz zgloszeniowy 2019-20 (1).docx(25.1 KB)