Prof. Malinowski nie żyje

śp.

prof. dr hab. Andrzej Malinowski

Profesor Senior Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

W latach 1987-1990 Dyrektor Instytutu Antropologii na Wydziale Biologii, wieloletni Kierownik Zakładu Antropologii a później Zakładu Ergonomii i Antropologii Stosowanej, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

W osobie Pana Profesora żegnamy wybitnego i cenionego specjalistę z zakresu antropologii morfologicznej i historycznej oraz auksologii, członka licznych towarzystw i rad naukowych, szanowanego nauczyciela akademickiego, wychowawcę wielu pokoleń badaczy i studentów.

Dziekan

Wydziału Biologii

Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 7 MARCA 2023 ROKU. O GODZ. 11.00 W KOŚCIELE CHRYSTUSA DOBREGO PASTERZA W POZNANIU PRZY UL. NOWINA 1 ODPRAWIONA ZOSTANIE MSZA ŚW. W INTENCJI ZMARŁEGO, A PO JEJ ZAKOŃCZENIU ODBĘDZIE SIĘ POGRZEB NA CMENTARZU PARAFIALNYM PRZY UL. NOWINA.

Klepsydra - prof. A. Malinowski.pdf 2.03.2023 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF Klepsydra - prof. A. Malinowski.pdf(60.6 KB)

Biuro Obsługi Wydziału