Data publikacji w serwisie:

Zgłaszanie ofert Uniwersytetu Otwartego UAM na II trymestr 2022/23

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Otwarty UAM działa od jesieni 2016 roku. Do tej pory uruchomiliśmy ponad 500 kursów dla ponad 10 tysięcy słuchaczy. Współpracę z nami nawiązało w tym czasie 564 pracowników UAM.

Przed nami organizacja kolejnego trymestru. Czeka nas niełatwe zadanie - w trymestrze zimowym zwykle nasza oferta jest skromniejsza a sytuacja tak w kraju (inflacja), jak i za naszą wschodnią granicą (wojna rosyjsko-ukraińska), nie sprzyja realizacji naszych zamierzeń. Zróbmy wszystko, by w tych naprawdę trudnych czasach, przygotować ponownie, atrakcyjne propozycje. Zwracamy się więc jeszcze raz, tym razem do wszystkich naszych dotychczasowych wykładowców, z prośbą o pomoc w przygotowaniu takiej oferty.

Zapraszamy do zgłaszania kursów. Tak jak do tej pory można to zrobić za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl. Propozycje przyjmujemy do 8 listopada, ale w Państwa przypadku jesteśmy gotowi przedłużyć ten termin o kilka dni. Prosimy tylko o kontakt telefoniczny lub mailowy

Kursy nasze mogą być prowadzone zarówno w trybie zdalnym, jak i stacjonarnym i rozpoczną się od 20 stycznia 2023 roku. Przypominam, że wykładowy za prowadzenie zajęć otrzymują wynagrodzenie. Od nowego roku akademickiego wprowadziliśmy nowe stawki. Samodzielny pracownik otrzyma 115 zł za 45 minut zajęć, adiunkt i osoba z tytułem doktora 95 zł, pozostałe osoby w tym doktoranci 75 zł.

Liczymy na nowe propozycje, ale i także na powtórzenie kursów, które od kilku już trymestrów cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Prośbę naszą kierujemy również do tych wykładowców, którym do uruchomienia zajęć zabrakło nieraz dosłownie kilku osób. Może warto powtórzyć tamte stare a przecież nieraz bardzo dobre pomysły.

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontynuowania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UAM.

Z poważaniem,

Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Otwartego

Dane kontaktowe

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet Otwarty;

Collegium Martineum

61-809 Poznań,

ul. Św. Marcin 78, pok. 5

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy uo@amu.edu.pl

Kontakt