XI Ogólnopolska Konferencja ,,Spotkania Młodych z Nauką"- 15.04.2023 r.

Serdecznie zapraszamy studentów i młodych pracowników nauki do przedstawienia efektów swojej pracy naukowej podczas XI edycji Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu ,,Spotkania Młodych z Nauką".

Konferencja odbędzie się 15 kwietnia 2023, na sali 1010 w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Rokietnicka 8 w Poznaniu. Podczas konferencji będzie można przedstawić wyniki pracy w studenckim kole naukowym, czy wyniki osiągnięte podczas realizacji pracy dyplomowej. Przyjmujemy prace z zakresu szeroko pojętego Life Science, czyli z pogranicza nauk biologicznych, chemicznych, medycznych i przyrodniczych. Całkowity czas prezentacji to 15 minut, z czego:

- maksymalnie 12 minut na przedstawienie prezentacji

- 3 minuty przeznaczone są na dyskusję z Komisją/słuchaczami

Integralną częścią konferencji będą również wystąpienia zaproszonych Gości. W tym roku będziemy zaszczyceni wykładami wygłoszonymi przez prof. Marcina Nowotnego oraz prof. Małgorzatę Borowiak. Pragniemy również poinformować, że 16 kwietnia b.r. odbędzie się XIX Debata Ogólnopolska Studentów Analityki Medycznej.

Aby wziąć udział w konferencji należy:

1. wysłać streszczenie i temat pracy na e-mail konferencja.biosfera@gmail.com. Streszczenie nie powinno liczyć więcej niż 250 słów. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca.

2. drugi krok to akceptacja zgłoszenia – potwierdzenie zostanie wysłane do 3 kwietnia.

3. krok trzeci – jeśli chcecie mieć pewność, że Wasza prezentacja będzie poprawnie odtworzona - prześlijcie jej pełną wersję w formacie .pdf (preferowany) lub .ppt/.pptx do 22 marca. Załączamy plakat wydarzenia.

Serdecznie pozdrawiamy,

Studenckie Koło Naukowe Biosfera Uniwersytetu im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
prof. dr hab. Błażej Rubiś - Opiekun Koła

PULS3_Michał Rurek.pdf 10.03.2023 Rafał Bajaczyk