PRZYPOMNIENIE - przyjmowanie zgłoszeń na trymestr zimowy 2022/23 - Uniwersytet Otwarty UAM - DO 8 LISTOPADA B.R.!

Uprzejmie informuję, że do 8 listopada b.r. można za moim pośrednictwem (rurek@amu.edu.pl) zgłaszać propozycje nowych i uprzednio zgłaszanych kursów Uniwersytetu Otwartego UAM (uo@amu.edu.pl). Gorąco Państwa zachęcam do podjęcia przygody z Uniwersytetem Otwartym - naprawdę warto! Moja szczególna prośba dotyczy tych z Państwa, którzy zgłaszali propozycje swoich kursów w poprzednich trymestrach działalności UO UAM - bardzo Państwa zachęcam, aby ponowić swoje zgłoszenia, zawsze zwiększamy w ten sposób szanse na wybór swojego kursu! Nie zniechęcajmy się - działajmy!

Kto może prowadzić zajęcia?

• pracownicy UAM – ale nie tylko pracownicy dydaktyczni, czy naukowo-dydaktyczni – również pracownicy Ogrodu Botanicznego, studia filmowego, administracji;
  • doktoranci - konieczna zgoda Promotora lub Opiekuna;
  • emeryci UAM;
  • osoby które prowadzą zajęcia w naszej uczelni w ramach umowy-zlecenia;
  • zaproszeni goście, ale tylko wspólnie z pracownikami naszego Uniwersytetu.

Rodzaje zajęć

Prowadzimy cztery rodzaje kursów: wykłady, ćwiczenia, warsztaty, laboratoria (głównym kryterium liczba słuchaczy w grupie) - proszę zwrócić uwagę na różnicę pomiędzy warsztatami a laboratoriami. Im mniejsza grupa tym droższy dla słuchaczy kurs.

Wynagrodzenie za zajęcia

• osoby z tytułem magistra- 75 PLN brutto
  • osoby z tytułem doktora- 95 PLN brutto
  • samodzielni pracownicy naukowi- 115 PLN brutto
  • przesłanie przygotowanej oferty na adres Biura.

W załączeniu przesyłam formatkę wraz z instrukcją jej wypełniania oraz harmonogram działalności UO UAM w bieżącym roku akademickim, z uwzględnieniem terminów przesyłania propozycji kursów na każdy trymestr.

Łączę wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiam,

dr hab. Michał Rurek, prof. UAM
pełnomocnik Dziekana ds. Uniwersytetu Otwartego UAM

Harmonogram-2022-2023_Michal-Rurek.docx 25.10.2022 Rafał Bajaczyk