Rekrutacja na zajęcia w trymestrze zimowym - Uniwersytet Otwarty UAM

Przygotowaliśmy dla Państwa rekordową liczbę 107 kursów Uniwersytetu Otwartego UAM w trymestrze zimowym. Zdecydowaną ich większość zostanie poprowadzona w trybie online, ale spora ich część odbędzie się tradycyjnie.

Pojawi się wiele nowych i ciekawych tematów. Pełna oferta kursów wraz z ich szczegółowym opisem została opublikowana na stronie UO UAM 2 grudnia b.r.: https://uo.amu.edu.pl/kursy Od tego momentu będzie też można zapisywać się na wybrane zajęcia.

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Planujemy, że pierwsze spotkania rozpoczną się po 20 stycznia 2023 roku. Pragnę również z radością poinformować Państwa, że na znaczny odsetek kursów rekrutacja będzie przedłużona do 31 grudnia b.r.

Serdecznie zapraszamy!!!

Z wyrazami szacunku,