Data publikacji w serwisie:

Wymiana międzyuczelniana – oferta stypendialna Uniwersytetu Arystotelesa w Salonikach

Szanowni Państwo!

Centrum Wsparcia Współpracy Międzynarodowej (CWWM) uprzejmie informuje o możliwości zgłaszania kandydatur na wyjazdy zagraniczne dla pracowników naukowych, realizowane w ramach umowy międzyuczelnianej z Uniwersytetem Arystotelesa w Salonikach (Aristotle University of Thessaloniki - AUTh).

Wyjazdy mogą zostać zrealizowane w roku kalendarzowym 2023.

Zakres stypendium: 2 osoby na 7 dni; strona przyjmująca pokrywa koszty zakwaterowania i diet pobytowych, strona wysyłająca opłaca przelot swojego przedstawiciela.

Do złożenia aplikacji wymagane jest wcześniejsze nawiązanie przez kandydata/ kandydatkę kontaktu naukowego ze współpracownikiem z AUTh.

Wyjazd do AUTh pracownika naukowego (przedstawiciela/ przedstawicielki Wydziału UAM) wiąże się ze zobowiązaniem do przyjęcia przez Wydział (rewizyty) gościa z AUTh oraz zapewnienie (opłacenie przez Wydział) tej osobie diet pobytowych w wysokości od 50 do 200 zł dziennie oraz zakwaterowania.

Prosimy o zgłaszanie kandydatur na załączonym formularzu „Zgłoszenie na stypendium Saloniki” oraz nadesłanie listu motywacyjnego w języku angielskim z przedstawieniem celu wizyty.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20.03.2023 r.

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Zgłoszenie na stypendium Saloniki.doc 10.03.2023 Rafał Bajaczyk
DOC
Pobierz DOC Zgłoszenie na stypendium Saloniki.doc(33.0 KB)

Kontakt