Wymiana międzyuczelniana – oferta stypendialna Uniwersytetu w Greifswaldzie

Szanowni Państwo!

Centrum Wsparcia Współpracy Międzynarodowej (CWWM) uprzejmie informuje o możliwości zgłaszania kandydatur na wyjazdy zagraniczne realizowane w ramach umowy międzyuczelnianej z Uniwersytetem w Greifswaldzie:
6 dni pobytu naukowo-badawczego dla pracowników naukowych - 5 osób

Stypendium do Uniwersytetu w Greifswaldzie może zostać zrealizowane w okresach maj-czerwiec oraz wrzesień-grudzień 2024 r.
Wymagane jest nawiązanie kontaktu naukowego, wypełnienie formularza i nadesłanie krótkiego listu motywacyjnego w języku polskim.
Wysłanie pracownika naukowego wiąże się z koniecznością przyjęcia przez Wydział gościa z uczelni partnerskiej (opłacenie zakwaterowania) oraz zapewnienia tej osobie diet pobytowych w wysokości 225 zł dziennie.

Prosimy o zgłaszanie kandydatur na załączonym formularzu „Zgłoszenie do Greifswaldu”.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16.04.2024 r.

Z pozdrowieniami,

Paweł Sowa

Centrum Wsparcia Współpracy Międzynarodowej
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza