[St] 8 marca - Kobieca strona browaru. Zapisy do 6.03

Weź udział w wydarzeniu!

Jesteś studentką/studentem? Już wkrótce kończysz studia o zastanawiasz się co dalej? Jeśli tak - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Już 8 marca zapraszamy na event studencki pt. Kobieca strona browaru, organizowany przez Kompanię Piwowarską w Lech Browary Wielkopolski.

Spędź z nami miło czas, dowiedz się więcej o pracy w browarze i poznaj możliwości rozwoju w #DobrejKompanii

Gdzie?
Browar Lech (Szwajcarska 11, Poznań)

Kiedy?
8 marca 2023 r. w godz. 10:00 —13:00

Dla kogo?
Studentki / studenci i absolwentki/ absolwenci zainteresowani pracą w browarze*

Co na Ciebie czeka? rozmowa o możliwościach rozwoju w KP wykład ekspercki wycieczka po browarze panel sensoryczny i degustacja naszych piw.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Kliknij w LINK lub zeskanuj kod QR. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy zbieramy do 6.03.2023.

Masz pytania? Napisz do nas na: rekrutacjaPasahibeer.pl. Więcej o Kompanii Piwowarskiej znajdziesz na: www.kp.pl. *Drodzy Panowie, nasze wydarzenie dotyczy kobiecej strony browaru, ale Was również serdecznie na nie zapraszamy i podpowiadamy — to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet. Zaproś koleżanki i razem z nimi uczcij ten dzień C)