[St] Konkurs ekoMasters

Trwa kolejna edycja Konkursu ekoMasters. W tym roku, do 31 października br. zbieramy pomysły dotyczące sposobów zmniejszenia negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne lub tworzenia ekologicznego modelu działania tych instytucji.

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w ogólnopolskim konkursie z nagrodami pieniężnymi. Polega on na zgłoszeniu postulatów, proekologicznych pomysłów lub konkretnych projektów, które poprawią działanie uczelni w kontekście oddziaływania jej infrastruktury oraz pracowników i osób studiujących na środowisko. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo pod adresem: link.

Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron). Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu pod adresem: link

Szczegóły w załączniku.

Informacja-dla-studentow-o-ekomasters-2022.pdf 2.10.2022 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF Informacja-dla-studentow-o-ekomasters-2022.pdf(145.8 KB)