[St] Absolutorium Wydziału Biologii

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studiujące,

Informujemy, że zbliżają się uroczystości absolutoryjne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które mamy przyjemność organizować dla Państwa także w tym roku akademickim.

Uroczystość Absolutorium to jedna z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami i przyjaciółmi. Jest to również niezapomniana chwila dla Waszych rodzin i bliskich. To czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i marzenia o kolejnych.

Wszelkie informacje odnośnie uroczystości Absolutoriów znajdują się na stronie: www.absolutoriauam.pl Komunikaty zamieszczane są również na Facebooku: link

Informujemy, że proces rejestracji potrwa do 30 kwietnia 2024 roku.

Cena biletu to 150 zł/brutto.

Absolwenci razem z biletem otrzymają wypożyczoną togę oraz biret, a także możliwość przyprowadzenia osób towarzyszących. (Ilość osób towarzyszących uzależniona jest od ilości Absolwentów na konkretnym wydarzeniu.)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: absolutoria@ppnt.poznan.pl

Z akademickimi pozdrowieniami Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM