[St] Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Biologii

Droga Studentko, Drogi Studencie!

Myślisz o rozwoju zawodowym? Poszukujesz możliwości zdobycia doświadczenia, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz poznać ścieżki kariery po ukończeniu studiów?

Jeśli TAK, mamy dla Ciebie propozycję!

24 października (wtorek) przyjdź na Wydział Biologii i weź udział w Dniu z Biurem Karier UAM. To spotkanie w nieformalnym klimacie, pełne atrakcji i jednocześnie bogate w treści rozwojowe. Od godz. 11.00 do 14.00 będziemy czekać na Ciebie w holu głównym budynku razem z przedstawicielami firm: GlaxoSmithKline, PROTE Technologie dla Środowiska, Aquanet, genXone, Diagnostyka S.A.,Medicofarma Biotech, Soft Communication oraz PozLab Centrum Badań i Rozwoju.

W czasie Dnia z Biurem Karier możesz m.in.:

• poznać wachlarz usług Biura Karier UAM,
  • skorzystać z CV point i omówić dokumenty aplikacyjne,
  • osobiście porozmawiać z przedstawicielami pracodawców i dowiedzieć się więcej o możliwych ścieżkach kariery,
  • wziąć udział w spotkaniu rozwojowym Wywiad kwalifikacyjny jako narzędzie procesu rekrutacji. Jak przygotować się do rozmowy z pracodawcą? które odbędzie się w godz. 12.00-13.30 w Sali Owalnej (nie obowiązują zapisy, można dołączyć także po godz.12.00),
  • sięgnąć po garść inspiracji i motywacji podczas rozmów z profesjonalistami,
  • spróbować swoich sił w konkursie i wygrać wartościowe nagrody,
  • połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Pamiętaj: 24 października (wtorek), godz. 11.00-14.00, Wydział Biologii UAM, Campus Morasko.

Zapraszamy i obiecujemy – będzie się działo!

Zespół Biura Karier UAM,

Agnieszka Knopik-Skrocka (Wydział Biologii)

Agnieszka Knopik-Skrocka