[St] Festiwal Krajobrazu

Drodzy Studenci,

pragniemy Was serdecznie zaprosić do współorganizowania i współtworzenia Kampusu ekologicznego, organizowanego w ramach inauguracyjnej edycji Festiwalu Krajobrazu.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 20 maja br. na terenie Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Chalinie, w sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego i jednej z siedmiu ostoi ciemnego nieba w Polsce.

Zgodnie z hasłem przewodnim „Krajobraz doświadczam w pełni” celem wydarzenia jest promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego Regionu w niekonwencjonalny sposób – poprzez wspólną zabawę i doświadczenia na łonie natury. Festiwal tworzyć będzie 5 stref: strefa relaksu (w tym joga na łonie natury), strefa smaków (i wspaniałe wypieki uczniów lokalnych szkół oraz Koła Gospodyń Wiejskich), strefa gier i zabaw (nie tylko dla najmłodszych), strefa kultury (z warsztatem kowalskim, stolarskim i garncarskim) oraz strefa nauki.

Szczegóły w załącznilu.

Festiwal Krajobrazu 8.05.2023 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF Festiwal Krajobrazu(21.8 MB)
Deklaracja udziału.docx 8.05.2023 Rafał Bajaczyk