[St] Szkolenie: Efektywna komunikacja – jak skutecznie komunikować się w zespole

Szkoła Nauk Przyrodniczych ogłasza nabór studentów/studentek Wydziału Biologii i Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych na szkolenie z zakresu:

Efektywna komunikacja – jak skutecznie komunikować się w zespole.

Szkolenie adresowane jest do studentów z WB i WNGiG (grupy mieszane, każdy Wydział ma zapewnione 50% miejsc, 1 grupa = 15 osób).

Terminy szkoleń:

1 kwietnia 2023 r.- godz. 8.30 – 14.30 – przesyłanie zgłoszeń do 25 marca

13 maja 2023 r.- godz. 8.30 – 14.30 – przesyłanie zgłoszeń do 30 kwietnia

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy opiekuna projektu – prof. UAM dr hab. Iwona Hildebrandt -Radke: hilde@amu.edu.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, rok i kierunek studiów oraz wybrany termin szkolenia.

O przyjęciu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Efektywna komunikacja – jak skutecznie komunikować się w zespole.pdf 8.03.2023 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF Efektywna komunikacja – jak skutecznie komunikować się w zespole.pdf(497.6 KB)

prof. UAM dr hab. Iwona Hildebrandt-Radke