[St] VI Ogólnopolska Konferencja: "Biotechnologia niejedno ma imię"

Uprzejmie informuję, że w dniach 25-26 listopada b.r. w budynku Biocentrum (ul. Dojazd 11) Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja: "Biotechnologia niejedno ma imię", kierowana przede wszystkim do studentów kierunków biotechnologicznych i biologicznych.

Patronat nad wydarzeniem objął m.in. Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Istnieje możliwość wygłoszenia prezentacji ustnych lub przedstawienia wyników własnych badań w postaci plakatu. Dalsze szczegóły w załączniku. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Osoba do kontaktu: p. Karolina Pusiak (karolinapusiak@gmail.com).

Z pozdrowieniami,
prof. UAM dr hab. Michał Rurek

VI Ogólnopolska Konferencja Biotechnologia niejedno ma imię.pdf 31.10.2023 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF VI Ogólnopolska Konferencja Biotechnologia niejedno ma imię.pdf(524.1 KB)