[St] Wybory przedmiotów na rok akademicki 2024/25 [studia stacjonarne]

Droga Studentko, Drogi Studencie,

przed Tobą niespełna jeden miesiąc nauki w ramach semestru letniego. Tradycyjnie w maju przeprowadzamy na Wydziale Biologii wybory przedmiotów specjalistycznych na kolejny rok akademicki. W tym roku wybory przedmiotów specjalistycznych będą uruchomione od 13 maja br. o godz. 18:00 do 15 maja br. do godz.18:00.

Wcześniej uzyskasz dostęp do Katalogu przedmiotów do wyboru oraz Przewodnika zawierającego informacje o liczbie punktów ECTS, jakie musisz zgromadzić w kolejnym roku w ramach przedmiotów do wyboru (10.05.br. około godz. 20.00).

Adres strony wyborów (i Katalogu przedmiotów do wyboru) dla studentów studiów stacjonarnych: www.ebio.amu.edu.pl/wybory2025

Mam nadzieję, że oferta przedmiotów do wyboru pozwoli na wybranie przedmiotów zgodnych z Twoimi zainteresowaniami i przydatnością do przyszłej pracy dyplomowej.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Garnczarska