Data publikacji w serwisie:

[St] Zaproszenie do udziału w badaniach

Szanowni Państwo,
serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w badaniach naukowych w ramach projektu dotyczącego związku wczesnych doświadczeń życiowych ze sprawnością poznawczą i masą ciała. Badania prowadzone są w Instytucie Biologii i Ewolucji Człowieka na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przez zespół badawczy pod kierunkiem mgr Pauli Szcześniewskiej i prof. UAM dr hab. Tomasza Hancia.

Kto może wziąć udział w badaniu?
Szukamy osób w wieku 18-35 lat. Na badania można zgłosić się niezależnie od masy ciała (niedowaga, masa ciała w normie, nadwaga, otyłość), a także niezależnie od stopnia zdolności do koncentracji uwagi.

Jeśli masz koleżanki, kolegów, którzy by chcieli wziąć udział w badaniu - super! Przekaż im tę wiadomość. Nie ma znaczenia czy pracują, czy studiują i co studiują.

Co oferujemy?
Osoby, które wezmą udział w badaniu, w ramach naszego podziękowania mogą uzyskać wyniki analizy składu ciała, w tym informacje dotyczące zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i wieku metabolicznego. Możliwe będzie też uzyskanie dodatkowych informacji z testów komputerowych mierzących funkcjonowanie poznawcze, m.in. zdolność koncentracji uwagi oraz poziom impulsywności.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z panią Paulą Szcześniewską pod adresem mailowym: paula.mamrot@amu.edu.pl

Kontakt

Biuro Obsługi Studentów