[St] ZOSTAŃ AMBASADOREM UNII EUROPEJSKIEJ!

Ruszyła rekrutacja na 👩‍🎓Studenckiego Ambasadora Karier Unii Europejskiej 2023/2024👨‍🎓!

Studenckim Ambasadorem Karier UE jest student UAM, nominowany oraz przeszkolony przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) z siedzibą w Brukseli. Zadaniem Ambasadora jest promocja oraz udzielanie informacji na temat możliwości odbycia stażu oraz znalezienia zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej.

👉 Jeżeli:

🇪🇺 interesujecie się tematyką Unii Europejskiej i pracą w unijnych instytucjach;

🇪🇺 chcecie rozwijać swoje kompetencje i brać udział w wielu cennych szkoleniach (Masterclass, konferencje w Warszawie, Brukseli itp.);

🇪🇺 pragniecie urozmaicić swoje CV poprzez wpis, który wyróżni Was i niewątpliwie zainteresuje przyszłego pracodawcę;

🇪🇺 zależy Wam na zdobyciu doświadczenia w prowadzeniu social mediów, marketingu i PR;

🇪🇺 możecie przeznaczyć 2-3h tygodniowo na działania ambasadorskie;

🤩 to ta oferta jest dla Was!

📨 Wyślijcie CV i filmik w języku angielskim z informacją dlaczego chcecie zostać Studenckimi Ambasadorami Karier Unii Europejskiej!

🙋‍♀️ Na Wasze zgłoszenia czekamy do ⏳ 24.03.2023 r.!

📌 Aplikujcie na adres📧 bkarier@amu.edu.pl

Biuro Karier UAM