Otwarty konkurs na stanowisko: student – stypendysta, w projekcie OPUS 21

Otwarty konkurs na stanowisko: student – stypendysta, w projekcie OPUS 21 pt. "Ewolucja szerokości niszy w wymiarach biotycznych i abiotycznych, w stałych i zmiennych warunkach środowiska”

JEDNOSTKA: Pracownia Ekologii Populacyjnej, Wydział Biologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

NAZWA STANOWISKA: student - stypendysta

WYMAGANIA:

• student kierunku biotechnologia
  • podstawowa wiedza z zakresu biologii roślinożernych roztoczy (Acariformes: Eriophyoidea)
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej z roślinożernymi roztoczami
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia eksperymentów ewolucyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
    umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność, zaangażowanie, gotowość do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
  • aktywność naukowa (np. udział w konferencjach, projektach badawczych)

ZADANIA STYPENDYSTY: prowadzenie hodowli roztoczy roślinożernych, prowadzenie ewolucji eksperymentalnej, przeprowadzenie eksperymentów oceniających szerokość niszy ekologicznej oraz zmienność morfologiczną, udział w życiu naukowym zespołu badawczego.

FINANSOWANIE: NCN, projekt OPUS 21 pt. „Ewolucja szerokości niszy w wymiarach
biotycznych i abiotycznych, w stałych i zmiennych warunkach środowiska”, nr umowy UMO2021/41/B/NZ8/01703

WYSOKOŚĆ STYPENDIUM: 1000.00 PLN/miesiąc.

CZAS TRWANIA STYPENDIUM: 4 miesiące

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: do 18.04.2024 r.

DATA ROZPOCZĘCIA PRACY W PROJEKCIE: 6.05.2024 r.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• zwięzły list motywacyjny,
  • CV z informacjami o dotychczasowych osiągnięciach naukowych,
  • podpisana deklaracja o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (wzór deklaracji poniżej).

Dokumenty proszę przesłać na adres skoracka@amu.edu.pl dodając „stypendysta” w tytule wiadomości. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Stypendium będzie przyznawane na podstawie umowy stypendialnej. https://ncn.gov.pl/sites/default/files/pliki/uchwaly-rady/2019/uchwala25_2019-zal1.pdf

Klauzula_informacyjna.doc 4.04.2024 Rafał Bajaczyk
DOC
Pobierz DOC Klauzula_informacyjna.doc(36.0 KB)