Data wydarzenia:

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Ratajczak

Dnia 7 grudnia o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Ratajczak pt: "Ocena związku reaktywności wegetatywnego układu nerwowego z tempem biologicznego rozwoju dzieci w wieku wczesnoszkolnym”

Promotor: prof. UAM dr hab. Tomasz Hanć

Recenzentki:
dr hab. Monika Krzyżanowska (Uniwersytet Wrocławski)
dr hab. Anna Ziomkiewicz-Wichary (Uniwersytet Jagielloński)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w trybie zdalnym, przy użyciu MS Teams. Link do udziału w obronie zostanie udostępniony po wcześniejszym zgłoszeniu. Zgłoszenia należy przesyłać, najpóźniej do dnia 6 grudnia do dr Karoliny Cerbin.

Egzemplarz rozprawy doktorskiej dostępny jest w Repozytorium Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Bibliotece Uniwersyteckiej UAM, ul. Ratajczaka 38/40, https://repozytorium.amu.edu.pl
natomiast recenzje oraz streszczenie rozprawy zamieszczone są na stronie domowej Wydziału Biologii UAM.

Ilustracja 18.11.2022 Rafał Bajaczyk
Pobierz PDF Ilustracja(420.9 KB)