Data wydarzenia:

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Dominiak

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki biologiczne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 8 listopada 2022 r. o godz. 12:00, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karoliny Katarzyny Dominiak, pt: „Powiązanie produkcji reaktywnych form tlenu ze stopniem redukcji koenzymu Q w mitochondriach” (“The interplay between reactive oxygen species formation and the coenzyme Q reduction level in mitochondria”).

Promotorka: prof. dr hab. Wiesława Jarmuszkiewicz (UAM)

Recenzentki: prof. dr hab. Hanna Jańska (Uniwersytet Wrocławski), prof. dr hab. Joanna Szczepanowska (Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN).

Obrona odbędzie się przy użyciu MS Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie rozprawy proszone są o kontakt najpóźniej w dniu 7 listopada br. z Panią dr Karoliną Cerbin karolka@amu.edu.pl

Egzemplarz rozprawy doktorskiej dostępny jest w Repozytorium Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Bibliotece Uniwersyteckiej UAM, ul. Ratajczaka 38/40, https://repozytorium.amu.edu.pl ,natomiast recenzje oraz streszczenie rozprawy zamieszczone są na stronie domowej Wydziału Biologii UAM.

Przewodnicząca

Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Biologiczne UAM
Prof. UAM dr hab. Beata Messyasz

Zawiadomienie o obronie K. Dominiak.pdf 21.10.2022 Rafał Bajaczyk