Data wydarzenia: -

V Ogólnopolska Konferencja "Biotechnologia niejedno ma imię"

Uprzejmie informuję, że w dniach 26-27 listopada b.r. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (Biocentrum UP, ul. Dojazd 11, Poznań) odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja "Biotechnologia niejedno ma imię" Koła Naukowego OPERON Studentów Biotechnologii UP. Tematyka konferencji dotyczy szeroko pojętej biotechnologii przemysłowej, biotechnologii w ochronie środowiska oraz biologii molekularnej. Organizatorzy przewidują dwie możliwe formy uczestnictwa: bierną lub czynną (plakat/ wystąpienie ustne). Opłata konferencyjna (wpisowe) wynosi 100 zł i obejmuje materiały konferencyjne, lunch, poczęstunek w ramach przerw na kawę. Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Serdecznie Państwa zachęcam do udziału w konferencji. Patronat honorowy nad konferencją pełnią: JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Biochemiczne, Komisja Biotechnologii (Oddział PAN w Poznaniu). Patronat medialny pełnią: portal Biotechnologia.pl oraz oddział poznański TVP3. Konferencję sponsoruje Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Z wyrazami szacunku,

dr hab. Michał Rurek, prof. UAM

sekretarz Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Biochemicznego